HP ZBook 15 G2 recenze – popis notebooku, rozdíl mezi generacemi G1 a G2

Zdravím vás všechny, milé čtenáře! Dnes se podíváme na jeden z klenotů v řadě notebooků od společnosti HP a to HP ZBook 15 G2. A čemu se bude tento článek věnovat? Nejdůležitějším tématům a tím je kvalita displeje a jeho výhody, rozsáhlá diskuze o využití tohoto notebooku a odlišnosti mezi HP ZBook 15 G1 a G2. Pojďme tedy na to.

 

HP ZBook 15 G2, váš dokonalý partner pro práci i zábavu

Když se zamyslíte nad počítačem, který by byl vaším nepostradatelným společníkem v práci i zábavě, co si představíte? Něco malého, lehkého, tenkého, ale zároveň výkonného, rychlého, se špičkovou grafikou a s dostatečnou výdrží baterie? Mám pro vás skvělou zprávu! Představuji vám HP ZBook 15 G2, notebook, který splňuje všechny tyto požadavky, a ještě mnohem více.

 

Popis produktu

HP ZBook 15 G2 je špičkový pracovní notebook, který se pyšní robustní konstrukcí, vysokou výkonností a neuvěřitelnou grafikou. Jeho kouzlo se skrývá ve vynikající rovnováze mezi výkonem a mobilitou. S váhou nepřesahující 3 kg a tloušťkou pouhých 25 mm se snadno vejde do batohu nebo tašky a je připravený na cesty. Ale nenechte se zmást jeho kompaktními rozměry. Uvnitř tohoto malého balení se skrývá obrovská síla.

 

Výhody notebooku

Jakmile otevřete víko tohoto notebooku, ocitnete se v jiném světě. Jeho 15,6 palcový displej Full HD s LED podsvícením je tak ostrý a jasný, že se vám bude zdát, jako byste se podívali z okna, ne na obrazovku notebooku. A pokud jde o výkon, HP ZBook 15 G2 je skutečným koněm. Díky svému čtyřjádrovému procesoru Intel Core i7, 16 GB RAM a profesionální grafické kartě NVIDIA Quadro se snadno vypořádá s nejnáročnějšími úkoly, ať už se jedná o práci s grafikou, video úpravy nebo hraní her.

 Levné repasované notebooky

Kvalita displeje

Začneme tím nejvýznamnějším, a to kvalitou displeje. Notebook HP ZBook 15 G2 je vybaven 15,6 palcovým FHD displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. To o sobě samém může znít jako prostý technický jazyk, ale skutečně to znamená, že každý pixel na tomto displeji je tak jasný a živý, že vás pohltí a dostane vás do středu dění, ať už se jedná o film, videohru nebo prezentaci. A to není vše. Displej má také matný povrch, který minimalizuje odrazy a zlepšuje viditelnost při používání na přímém slunci. Takže, ať už pracujete bok po boku s přírodou nebo v osvětleném kancelářském prostoru, displej je vždy jasný a laskavý k očím.

 

Parametry notebooku

HP ZBook 15 G2 nabízí SSD disk o velikosti až 1 TB pro rychlé a plynulé fungování systému a aplikací, a 1TB HDD pro ukládání všech vašich dat. Jeho porty zahrnují 4x USB 3.0, Thunderbolt 2, VGA, HDMI, čtečku paměťových karet, a dokonce i DVD mechaniku. Pro připojení k internetu můžete využít buď Wi-Fi, nebo Ethernet port. A co si budeme povídat, se svou výdrží baterie až 9 hodin se s tímto notebookem můžete spolehnout na celý pracovní den bez nutnosti hledání zásuvky (při zakoupení nové baterie).

HP ZBook 15 G2 

Využití notebooku

HP ZBook 15 G2 je skvělým nástrojem pro designéry, grafiky, programátory, inženýry, ale i pro hráče. Jeho výkonné komponenty, spolehlivá konstrukce a vysoká mobilita ho dělají ideálním notebookem pro každodenní použití v práci, na cestách i doma. HP ZBook 15 G2 je navržen s ohledem na výkon a produktivitu. S výkonným procesorem Intel Core i7, velkou pamětí RAM a dostatečným úložným prostorem, tento notebook je ideální pro multitasking a těžké úkoly jako je kódování, grafický design nebo video úpravy.

V případě, že jste náročný hráč, HP ZBook 15 G2 je také schopen zvládnout nejnovější hry díky své grafické kartě NVIDIA Quadro. Takže, ať už jste profesionál potřebující výkonný stroj, nebo hráč hledající herní notebook, který zvládne vaše oblíbené hry, HP ZBook 15 G2 je ideální volbou.

 Levné notebooky

Hlavní rozdíly mezi HP ZBook 15 G1 a G2

A jaký je rozdíl mezi HP ZBook 15 G1 a HP ZBook 15 G2? Hlavní rozdíl leží v jejich hardwaru. HP ZBook 15 G2 je vybaven novějším a výkonnějším procesorem Intel Core i7, více pamětí RAM a lepším grafickým výkonem díky kartě NVIDIA Quadro. Navíc HP ZBook 15 G2 přichází s větším a lepším displejem pro maximální vizuální zážitek.

Ale co zůstalo stejné? Kvalita zpracování a odolnost, na kterou se můžeme spolehnout u produktů HP. Takže i když jste již majitelem HP ZBook 15 G1 a uvažujete o upgradu, můžete být jisti, že dostanete stejnou kvalitu a odolnost, na kterou jste zvyklí, ale s vylepšeným výkonem a lepším zážitkem z displeje.

Takže to je ono, milý čtenáři. HP ZBook 15 G2 je skvělý notebook, který přináší vynikající kvalitu displeje a mnohostrannost pro různé úkoly a použití. A pokud jste již fanouškem HP ZBook 15 G1, upgrade na G2 vám jen poskytne ještě lepší zážitek. S takovou odolností a výkonem, HP ZBook 15 G2 je investicí, která stojí za to.

 

Závěr

Představte si, že by vám mohl někdo dodat nástroj, který by se hodil pro všechny vaše náročné úkoly, ať už v práci nebo při hraní her, a který by byl také mobilní a snadno přenositelný. HP ZBook 15 G2 je takový nástroj. Je to krásný, mocný a spolehlivý notebook, který splňuje všechny vaše očekávání a dokáže toho ještě mnohem více. Zkuste ho a uvidíte, že se stane vaším nepostradatelným společníkem. Veškeré námi nabízené notebooky HP ZBook nelzeznete zde.