BLOG

Proč zrovna repasovaný notebook nebo repasovaný počítač

Hlavní roli hraje vždy nízká cena, kdy máte možnost získat např. notebook nebo počítač s vysokým výkonem za nízkou cenu.
Díky repasi IT máte možnost pořídit si svůj oblíbený notebook nebo PC za zlomek jejich původní ceny, která mnohdy dosahovala řádově desítek tisíc korun. Tyto modely se také původně často k běžnému spotřebitel ani nedostali, protože byly určeny pro firemní sféry, armádu apod.

Kontrola repasovaných notebooků a repasovaných PC

Veškeré zboží prochází důkladnou kontrolou jak u našich dodavatelů, tak také přímo u nás. Na veškeré repasované zboží poskytujeme záruku 12 měsíců. Naši ověření dodavatelé jsou z České republiky a díky tomu máte jistotu o původu zařízení. Veškeré nedostatky jsou tak popsány v popisu produktu popř. přikládáme vždy reálné foto jednoho z kusů. Také můžeme na žádost zákazníka zaslat reálné foto konkrétního notebooku nebo PC, který by si objednal.

Co je to vlastně repasovaná výpočetní technika?

Repasované notebooky, repasované počítače, repasované PC komponenty apod. To je vše co nabízíme od světových výrobců jako jsou například DELL, HP, Lenovo, Fujitsu, Sony, IBM a jiné. Tyto zařízení pochází z velkých evropských společností, firem, bank, pojišťoven. Jedná se o techniky z operativních leasingů, která se velmi často obměňuje v krátkých intervalech. Posléze je testována, důkladně kontrolována a vyčištěna.

 Souhrn největších výhod proč koupit repasovaný notebook, repasovaný počítač nebo repasovanou techniku:

Nízká cena, vysoká kvalita, výhodný software a široká možnost využití.

Děkujeme a budeme se těšit na vaši spolupráci

Tomáš Maluš, Malicomputer