DELL Latitude E7270 - malý, odolný a přesto velmi výkonný - recenze

Další z ultra mobilních notebooků od společnosti DELL. Naprosto dokonalé zpracování, nízká váha a skvělá mobilita. DELL Latitude E7270 je naprostou špičkou mezi malými ultrabooky na trhu. Legendární kvalita a spolehlivost od společnosti DELL je tu opět pro Vás. Pojďme si tento dokonalý model lehce společně popsat.

Mezi malými notebooky o velikosti 12,5" naprostým králem. Dokonalý pomocník při vašich obchodních schůzkách nebo při náročném cestování, kdy budete mít pocit, že sebou vozíte dokonalý nástroj.

O kvalitě netřeba pochybovat

Tak jako je již u notebooků DELL Latitude zvykem, je dokonalé zpracování konstrukce na nejvyšší úrovni. Špičkový design, který je zaměřený na detaily a také na eleganci. Zabolené kraje notebooku nebo kovové panty jsou příjemné nejen na pohled. Celá konstrukce je pak vyrobena ze speciální slitiny hořčíku a konstrukce jako taková je opravdu velmi lehká.

Modely Latitude jsou, jak jsme již zmiňovali, velmi odolné. Prochází řadou armádních testování odolnosti, proto jsou vhodné do náročných pracovních podmínek. Jejich design jim také zaručil velkou popularitu u milovníků detailů a luxusních notebooků. DELL Latitude E7270 je naprosto vhodný notebook na náročné cestování s dlouhodobým užíváním.

Když už jsme vzpomněl váhu, ta se pohybuje zhruba okolo 1,3 kg s možností otevření LCD až na 180°. Velikost notebook pak činí 310x15x19 mm.

 Notebooky DELL

Čistý a kvalitní obraz zaručen

Spokojeni budete také s kvalitním displejem, kterým Latitude E7270 disponuje. Jedná se o variantu 12,5" s nejčastějším rozlišením HD 1366x768 bodů, který můžeme zakoupit nejčastěji. Nicméně do oběhu se dostala i verze s vyšším rozlišením FULL HD 1920x1080 bodů a do konce i s možností dotykového displeje. Všechny tyto varianty Vám zajistí kvalitní a čistý obraz pro vaši náročnou práci. Displeje jsou v matném provedení, a tak Vám umožní práci za horších slunečních podmínek. Kvalitu zobrazení pak zaručuje výkonná integrovaná grafická karta Intel HD Graphics 520, která zvládá i běžná multimédia.

 Levné notebooky

Pod povrchem se schovává vysoký výkon

Popis výkonu nesmí nikdy chybět. K velkému očekávání Vás DELL Latitude E7270 nezklame ani ve výkon, který je opravdu nadstandardní. Provoz je stavěn pro každodenní náročnou práci jak na cestách, tak i v kanceláři nebo domácnostech.

V tomto případě se notebook opírá o výkon procesorů Intel Core i5 nebo Intel Core i7, které Vám zaručí vždy maximální výkonnost. Procesory Intel Core šesté generace nabízí naprosto dostačující výkon pro Vaši náročnou práci.

Ty jsou doplněny rychlou operační pamětí nové generace typu DDR4 s frekvencí 2 133 MHz. Notebook lze díky dvěma dostupným slotům operační paměti rozšířit až na 16 GB, což je pro mnohé uživatele skvělá zpráva.

 

Konektorů dostatek

U menších notebooků je velkou otázkou konektorová výbava. Díky malé velikosti většinou nejsou velké možnosti umístění konektorů a notebooky tak bývají ošizeny. Nicméně s DELL Latitude E7270 opravdu o nic ošizení nebudete. Nabídka konektorů je velmi pestrá.

Notebook má pro Vás připraveny tyto konektory: dva rychlé porty USB 3.0, LAN, HDMI, čtečka SD karet, audio jack 3,5mm, mikrofon a také můžete narazit na webkameru. Výbava je tak naprosto dostačující.

 

Dokonalá klávesnice jako nástroj pro rychlou práci

Klávesnice notebooku Latitude E7270 je propracována do detailu. Díky tomu, že se jedná o malý 12,5" notebook, je kvalitní rozložení klávesnice velmi důležité. Celá klávesnice je usazena mírně pod povrchem notebooku. Design tlačítek a jejich promyšlené rozložení dělá z notebooku skvělý pracovní nástroj. Design klávesnice je navržen tak, aby psaní bylo pro Vás maximálně komfortní a nic Vás zbytečně netlačilo. Velmi příjemný povrch tlačítek, tichost stisku a velmi rychlá odezva.

To vše je završeno dvoustupňovým podsvícením klávesnice, které Vám umožní efektivně pracovat i za tmy.

 Repasované notebooky DELL

Shrnutí kvalitního pracovního nástroje

Notebook DELL Latitude E7270 zaujme své místo v kanceláři, na cestách ale také si najde své v domácnostech. Za nás můžeme určitě doporučit všem, kteří hledají, výkon, rychlost a dokonalou kvalitu. Notebooky DELL vždy byly a budou naprostou špičkou mezi kvalitními notebooky.

Veškeré repasované notebooky DELL naleznete zde.