Dell Precision 7550 - notebook, který zvládne vše - recenze

Vítejte v úžasném světě technologií, kde se s každým novým dnem setkáváme s inovacemi, které nás nejen fascinují, ale také nás posouvají kupředu. Dnes bych vám rád představil kouzelníka mezi notebooky – Dell Precision 7550. Tento notebook je skutečným třpytem v koruně značky Dell a je stvořen pro ty, kteří hledají nejen výkon, ale také styl.

Začněme s vnějším vzhledem tohoto stroje. Dell Precision 7550 je jako elegantní oblek, který si oblékáte na důležité schůzky. Je to spojení sofistikovanosti a minimalismu. Jeho tenký a lehký design umožňuje, aby jej mohli uživatelé snadno přenášet. Ale nenechte se oklamat jeho skromným vzhledem. Jak říká staré přísloví: „Nesuď knihu podle obalu“. Pod tímto uhlazeným exteriérem se skrývá síla, která by mohla konkurovat samotnému Thorovi. Jádro tohoto notebooku představují procesory Intel Core a Xeon, který je doplněn až o mohutné 64 GB RAM. Takové sestavení zajišťuje, že Dell Precision 7550 zvládne jakoukoli úlohu, kterou mu přidělíte. Ať už se jedná o náročné grafické aplikace, komplexní výpočty, nebo běžnou kancelářskou práci, tento notebook si s tím hravě poradí.

Levné repasované notebookyVýjimečná je také grafická karta NVIDIA Quadro, která vás ohromí svým výkonem. Díky ní se zobrazování obrázků stává hračkou a vytváření 3D modelů nebo video renderování bude probíhat hladce. Tímto se Dell Precision 7550 stává výborným nástrojem pro grafické designéry, architekty, programátory, ale i pro hráče. Představte si, že sedíte v kině a díváte se na svůj oblíbený film. Teď si představte, že toto kino máte přímo ve svém notebooku. Ano, Dell Precision 7550 nabízí neuvěřitelný zážitek z obrazu díky svému 15,6palcovému displeji s rozlišením až 4K. Barvy jsou živé a detaily tak ostré, že si připadáte, jako byste byli součástí děje. A co by to byl za skvělý notebook, kdyby neměl dostatečnou výdrž? Dell Precision 7550 je vybaven baterií, která vydrží až 6 hodin při intenzivním využívání. Takže ať už pracujete v kanceláři, v kavárně, nebo na cestách, tento notebook vás nenechá na holičkách.

Dell Precision 7550 je tedy skvělým parťákem pro každého, kdo očekává od svého notebooku výkon, kvalitu a spolehlivost a také jako nejlepší dárek pro muže. Je to jako mít vlastní kosmickou loď, která vás bezpečně dovede k vašim cílům, ať už jsou jakékoli. Připravte se na cestu plnou úžasných objevů a dobrodružství v digitálním světě s notebookem Dell Precision 7550.

 

Zažijte ultimátní herní a grafickou zkušenost s DELL Precision 7550

Herní a grafické segmenty IT průmyslu jsou vysoce konkurzované a rychle se vyvíjející oblasti. Ať už jste grafický designér, 3D modelář nebo vášnivý hráč videoher, jistě oceníte zařízení, které je navrženo tak, aby dokázalo udržet krok s vašimi náročnými požadavky. Takovým zařízením je notebook Dell Precision 7550. Představte si, že jste na palubě kosmické lodi, cestujete přes galaxie a vaše mise je tvořit nejúchvatnější vizuální díla nebo dokonale ovládnout nejnovější hry. S DELL Precision 7550 se dostanete tam, kam vaše kreativita a vášeň pro hry chtějí.

Grafici, kteří pracují na náročných projektech, si zamilují výkon a spolehlivost, které notebook Dell Precision 7550 nabízí. Jeho vysokou účinnost zaručuje procesor Intel Core a Xeon, který společně s až 64GB operační pamětí RAM zajišťuje plynulý chod i při multitaskingových operacích. Grafický čip NVIDIA Quadro T2000 s 4GB vlastní pamětí je navržen tak, aby vyhovoval i těm nejnáročnějším grafickým aplikacím.

Představte si, že pracujete na detailním 3D modelu. S DELL Precision 7550 budete moci pracovat na vašem modelu s neuvěřitelnou rychlostí a detaily, aniž byste museli kompromitovat svůj kreativní proces kvůli technickým omezením. Pro hráče je tento notebook stejně tak lákavý. S 15,6" Full HD displejem vaše hry ožijí v nejmenších detailech. Kombinace vysoko výkonného procesoru a grafické karty umožňuje hraní nejnovějších her na maximální detaily bez jakékoliv prodlevy nebo zpoždění. Notebook DELL Precision 7550 je tedy ideální volbou pro grafiky a hráče, kteří hledají výkonné, spolehlivé a kvalitní zařízení. Je to jako mít v rukou klíč k jinému vesmíru plnému nekonečných možností. Ať už se rozhodnete vytvořit další mistrovské dílo nebo se ponořit do světa plného dobrodružství, DELL Precision 7550 je tady, aby vám pomohl tyto sny realizovat.

Notebooky DELL 

 

Konektorová výbava a precizní klávesnice

Úvodem bych rád podotkl, že notebook DELL Precision 7550 je stroj jako žádný jiný. Je to výkonné a výjimečně sestavené zařízení, které přenáší produktivitu a inovace na zcela novou úroveň. Ale dnes se zaměříme na dvě klíčové oblasti, které často přehlížíme, ale přitom hrají zásadní roli v našem celkovém zážitku z používání notebooku - konektory a klávesnici.

Nejprve se podívejme na konektorovou výbavu notebooku. DELL Precision 7550 má doslova vše, co by si moderní uživatel mohl přát. Ať už jste grafický designér, programátor, student, freelancer, nebo jen průměrný uživatel, tento notebook vás nepřestane ohromovat svou konektorovou výbavou. Na pravé straně notebooku najdeme USB 3.1 Gen 1 port s funkcí PowerShare, což umožňuje nabíjet zařízení i když je notebook vypnutý, a hned vedle je slot pro SD karty. Na levé straně je další USB 3.1 Gen 1 port a 3,5 mm kombinovaný konektor pro sluchátka a mikrofon. Ale to není vše. DELL Precision 7550 je vybaven také dvěma Thunderbolt 3 (USB-C) porty, které podporují přenos dat rychlostí až 40 Gb/s, připojení externích monitorů a nabíjení. A když už mluvíme o monitorech, na zadní straně notebooku najdete HDMI 2.0 port, který umožňuje připojení k 4K monitorům s obnovovací frekvencí až 60 Hz. Aby toho nebylo málo, DELL Precision 7550 má také mini DisplayPort 1.4, gigabitový Ethernet port a dokonce i konektor pro dokovací stanici Dell, který rozšiřuje možnosti připojení ještě dále.

Nyní se zaměříme na klávesnici. Navrhovat klávesnici pro notebook je umění. Klávesy musí být dostatečně vzdálené, aby se zabránilo náhodným stiskům, ale zároveň dostatečně blízko pro rychlé a pohodlné psaní. DELL se s touto výzvou vypořádal bravurně. Klávesnice DELL Precision 7550 je prostorná a pohodlná s dostatečným zdvihem kláves a jemným, ale zřetelným odporem. Její klávesy jsou velké, s jasně čitelnými písmeny a symboly. Funkční klávesy jsou snadno dostupné a umožňují rychlé a pohodlné ovládání hlasitosti, jasu obrazovky a dalších funkcí.

Klávesnice také obsahuje plnohodnotný numerický blok, což ocení zejména uživatelé pracující s čísly. A pro ty, kteří pracují do pozdních nočních hodin, klávesnice nabízí možnost podsvícení, které lze nastavit ve dvou úrovních jasu. Zkrátka a dobře, notebook DELL Precision 7550 je vynikající výběr pro všechny, kteří hledají zařízení s vysokou produktivitou, skvělou konektivitou a pohodlnou klávesnicí. Je to notebook, který vás nikdy nenechá na holičkách, ať už jste kdekoliv a děláte cokoliv.

Notebooky bazar

 

 

Úchvatný displej, jeho kvalita vás dostane

Pro začátek, DELL Precision 7550 má různé typy displejů. Je třeba zmínit, že tato paleta nabízí různé možnosti v závislosti na tom, jaké jsou vaše potřeby a preference. Ať už jste grafický designér nebo jednoduše milujete ultra jasné a detailní obrázky, DELL Precision 7550 je tu, aby vám přinesl zážitek na úrovni umělce.

Jednou z těchto možností je nenápadný, ale efektivní Full HD displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Na první pohled to může vypadat jako běžné rozlišení, ale DELL tento displej dokázal posunout na novou úroveň. Díky technologii IGZO poskytuje tento displej jasný, ostrý a živý obraz, který překvapí i ty nejnáročnější uživatele. Pokud ale patříte mezi několik vyvolených, kteří preferují ultra vysoké rozlišení, pak je zde pro vás 4K Ultra HD displej s rozlišením 3840 x 2160 pixelů. Tento displej je jako malířské plátno pro digitální umělce. Každý pixel, každý odstín barvy, každý drobný detail je zobrazen s takovou přesností a jasem, že si připadáte, jako byste se přímo dívali na reálný svět, ne na displej notebooku.

Řekli byste, že barva je důležitá? No, pro DELL Precision 7550 je barva absolutní priorita. Díky technologii Dell PremierColor je tento notebook schopen reprodukovat 100% Adobe RGB barevný gamut. To znamená, že ať už pracujete na grafickém designu nebo se díváte na svůj oblíbený film, budete moci vidět barvy tak, jak byly zamýšleny. A co kvalita obrazu? To je přece důležité, že? Ano, je to tak. DELL Precision 7550 je vybaven technologií Dell Precision Optimizer, která automaticky upravuje nastavení vašeho systému, aby vám poskytla nejlepší možný obraz. Nezáleží na tom, jestli pracujete na náročných 3D modelech, nebo si jen užíváte pauzu při sledování svého oblíbeného filmu nebo seriálu. DELL Precision 7550 vám vždy poskytne nejlepší možnou kvalitu obrazu.

Proč si zakoupit DELL Precision 7550?

Jste ve světě, kde se technologie rychle vyvíjí a kde se počítače stávají stále důležitějšími v našich každodenních životech. Pokud jste profesionál, student nebo někdo, kdo hledá notebook, který je nejen výkonný, ale také spolehlivý a dlouhodobě použitelný, dovolte mi představit vám svého věrného parťáka - notebook Dell Precision 7550. Najednou se ocitáte v lese notebooků, kde každý strom (notebook) vypadá stejně a chybí vám kompas pro orientaci. Ale pak na obzoru spatříte něco, co vám připomene maják - Dell Precision 7550. Jedná se o notebook, který je jako švýcarský nůž - má vše, co potřebujete, ať už jste kdekoli.

Představte si, že jste architekt, který potřebuje vytvářet 3D modely nebo filmový editor, který potřebuje sestříhat náročné video. Dell Precision 7550 je navržen tak, aby zvládl i ty nejnáročnější úkoly. Díky výkonnému procesoru Intel a grafické kartě NVIDIA Quadro bude práce na náročných projektech hračkou. A co je na tom nejlepší? Nikdy vás nenechá na holičkách. Ale co když potřebujete pracovat na cestách nebo v kavárně? Můžete si být jisti, že Dell Precision 7550 nebude váhou, kterou budete muset nést. S hmotností jen 2,5 kg je tento notebook vzdušný jako peříčko a robustní jako tank. Jeho hliníkové tělo je odolné vůči nárazům a poškrábání, takže se nemusíte obávat, že by se něco pokazilo.

Možná se ptáte: "Co když budu potřebovat pracovat dlouhou dobu bez přístupu k zásuvce?" Dell Precision 7550 má výdrž baterie až 8 hodin při běžném používání, takže se nemusíte obávat, že byste museli přerušit svou práci kvůli hledání zásuvky. Ale to není vše. Dell Precision 7550 je také vybaven nejnovějšími technologiemi, jako je Wi-Fi 6 pro rychlé a stabilní připojení k internetu nebo Thunderbolt 3 pro rychlý přenos dat. Tento notebook je jako Ferrari mezi auty. Je rychlý, výkonný, elegantní a spolehlivý. Je to nástroj, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů, ať už jste kdekoli. Je to váš věrný parťák, který vás nikdy nenechá na holičkách.

Dell Precision 7550 je jako mapa, která vás provede lesem notebooků. Je to kompas, který vám ukáže cestu. Je to maják, který vám svítí v temnotě. S tímto notebookem budete vždy vítězem.  Využijte našich slev na a zakupte tak levné repasované notebooky se zárukou.

Kupujte Dell Precision, zaručená kvalita, výkon a vše co potřebujete

×

Splátková kalkulačka ESSOX