Dell Precision 7510 - nahraďte stolní počítač výkonným notebookem

Dell Precision 7510 představuje vysoký výkon v mobilní pracovní stanici, která je navíc kompaktně zabalená do srozumitelné velikosti 15,6 palce. Tato kombinace zajišťuje, že máte vždy s sebou dostatek výkonu pro vaše projekty, aniž byste museli obětovat pohodlí při cestování. Jde o ideální volbu pro ty, kteří hledají plnohodnotnou náhradu stolního počítače, ale zároveň chtějí zachovat mobilitu. Precision 7510 se vyznačuje nejen vynikající konfigurací specifickou pro tuto řadu, ale také kvalitním technickým provedením, což podtrhuje jeho výjimečnost v oblasti mobilních pracovních stanic.

Vysoká odolnost díky kovovým prvkům

Dell Precision 7510 je robustní náhrada za tradiční stolní počítače, která zvládne i náročné podmínky bez známek opotřebení. Jeho vnější černý kryt s praktickým povrchem a originálním vzorem kříže zamezuje nežádoucím otiskům prstů a dodává estetický vzhled, který je umocněn kovovým rámem s precizně zkosenými hranami.

Notebook se může pochlubit odolným šasi, které slibuje dlouhodobou odolnost a bezproblémový provoz i při častém cestování nebo opakovaném otevírání a zavírání. Jeho konstrukce evokuje pocit pevnosti a spolehlivosti, a vy se tak můžete vyhnout jakýmkoliv známkám opotřebení nebo deformace, což je typické pro produkty této prémiové řady.

Je pravda, že rozměry Dell Precision 7510 - 378x261x27,76 mm a váha 2,79 kg - mohou působit na první pohled jako nadměrné pro notebook. Nicméně, vzhledem k tomu, že se jedná o mobilní pracovní stanici, je tento faktor přiměřený. Větší rozměry a hmotnost jsou odůvodněny potřebou dosáhnout vysokého výkonu a odolnosti, které jsou pro profesionální použití nezbytné.

Repasované notebooky

Výborná konektivita

Model Dell Precision 7510 nabízí vynikající konektivitu, což je klíčové pro efektivní pracovní využití. Tento notebook je vybaven nejmodernějšími technologiemi, včetně Wifi a Bluetooth, a u některých variant umožňuje také použití SIM karty pro přístup k mobilním datům.

Na bočních stranách Dell Precision 7510 objevíte rozmanitou škálu portů. K dispozici je čtečka paměťových karet podporující formáty SD, SDHC a SDXC, což rozšiřuje možnosti ukládání a přenosu dat. Dále naleznete jeden port Thunderbolt 3 pro rychlý přenos dat a připojení k externím zobrazovacím zařízením, čtyři porty USB 3.0 pro připojení různých periférií, mini DisplayPort a HDMI pro snadné připojení k monitorům či projektům a kombinovaný konektor pro sluchátka s mikrofonem pro pohodlnou komunikaci. Pro zvýšenou bezpečnost je přidán i SmartCard Reader.

Tato bohatá výbava konektorů zaručuje, že Dell Precision 7510 je vždy připraven splnit požadavky vašeho pracovního dne, ať už jde o sdílení dat, online komunikaci nebo prezentace.

Repasované notebooky Dell

Zaručen vysoký výkon

Pro maximální efektivitu a výkon je srdcem mobilní pracovní stanice Dell Precision 7510 robustně konstruovaný hardware. V centru této technologické síly leží pokročilá čipová sada Intel Mobile C236, společně s výkonnými procesory Intel Core i5, Intel Core i7 a speciálními Intel Xeon procesory řad E3-1505M v5 až E3-1575M v5, navrženými pro nejnáročnější úlohy.

Jedním z klíčových faktorů, které určují vysoký výkon notebooku Dell Precision 7510, je jeho operační paměť. Nabízí čtyři sloty pro paměťové moduly, umožňující rozšíření až na impozantních 64 GB RAM, s moduly DDR4 pracujícími na frekvenci 2133 MHz. Tato konfigurace zajišťuje, že vaše aplikace a programy budou běžet hladce a efektivně.

V oblasti grafického výkonu, Dell Precision 7510 nabízí flexibilitu podle vašich potřeb. Pro standardní úkoly stačí integrovaná grafická karta Intel HD Graphics P530 nebo P580. Avšak pro specializované grafické práce je k dispozici výběr z výkonných externích grafických karet, včetně AMD FirePro W5170M, NVIDIA Quadro M1000M, nebo Nvidia Quadro M2000M s až 2 GB dedikované paměti, což je ideální pro profesionální grafické a designové aplikace.

Kapacita úložiště je také impresivní, s možností volby mezi pevným diskem o kapacitě až 2 TB nebo rychlejším SSD diskem až do 512 GB, což poskytuje dostatek prostoru pro vaše soubory a data. Celkově, Dell Precision 7510 je vybaven vším, co potřebujete pro náročnou práci, kombinující výkonný hardware a flexibilní možnosti konfigurace pro optimální výkon.

Notebooky levně

Jak se vlastně s tímto notebook pracuje?

Mobilní pracovní stanice Dell Precision 7510 bude každého zajímat nejenom po stránce výkonností, ale také té uživatelské. Vždyť tento notebooku je doslova stvořen pro práci. A ta může být velice pohodlná. Předpokladem toho je například plnohodnotná klávesnice, na níž se píše všemi deseti velice snadno a rychle. Stisk kláves nevyžaduje žádnou větší sílu, a naopak přináší citlivou zpětnou vazbu, takže lze psát bez jakýchkoliv překlepů. Zpracování kláves lze u této řady notebooku značky Dell hodnotit na výbornou. To samé platí i pro velký TouchPad, po kterém se roluje hladce a bez obtíží.

Druhou podstatnou částí při používání Dell Precision 7510 se vám stane displej o velikosti 15,6“. Ten je standardně dodáván s FullHD rozlišením 1920x1024 pixelů. Narazit můžete i na variantu s dotykovou obrazovkou. Pro náročné uživatele existuje řešení s UHD displejem, jehož rozlišení je 3840x2160 pixelů. Při práci pochopitelně můžete využívat plynulé regulování úrovně jasu, které je dostatečné. Dle nejrůznějších testů vychází kvalita zobrazení displeje Dell Precision 7510 poměrně dobře. Součástí displeje je také webová kamera.

Nakonec vám přijde vhod příjemný zvuk reproduktorů i životnost nové baterie, která může udržet notebook v provozu necelých sedm hodin. K plusům mobilní pracovní stanice Dell Precision 7510 patří prakticky vyřešené chlazení snižující teplotu při vyšším zařízení.

×

Splátková kalkulačka ESSOX