MSI PRO DP130 11RK-072EU Mini PC
Stolní počítač - Intel Core i5-11400F (2,60 - 4,40GHz), 8GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe, NVIDIA GeForce GT 1030, HDMI, DisplayPort, VGA, SerialPort, LAN, USB 2.0, USB 3.0, Wifi, Bluetooth, Windows 11 Home + Klávesnice a myš

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
| Intel Core i5-11400F (2,60 - 4,40GHz) | ![]() | ![]() |
8GB RAM DDR4 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
256GB SSD NVMe |
| DisplayPort, HDMI, VGA, LAN, USB 2.0, USB 3.0 | ![]() | ![]() |
Integrovaná: NVIDIA GeForce GT 1030 |
| Windows 11 Home | ![]() |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4719072846466 |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| DisplayPort: | Ano |
| Frekvence procesoru: | 2,60 - 4,40 GHz |
| Generace procesoru: | 11. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Integrovaná grafická karta: | NVIDIA GeForce GT 1030 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | Ano |
| Model: | PRO DP130 11RK-072EU |
| Model procesoru: | Intel Core i5-11400F |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet DisplayPort: | 2 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet jader: | 6 + 12 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet SerialPort: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 6 |
| Počet USB 3.0: | 3 |
| Počet VGA: | 1 |
| Provedení: | Mini PC |
| SerialPort: | ANO |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ produktu: | Předváděcí A |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| VGA: | Ano |
| Wifi: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







