MSI PRO AP222T 13M-056IT 21,5"
All in One PC - Intel Pentium Gold G7400 (3,7GHz), 4GB RAM DDR4, 128GB SSD NVMe, Dotykový 21,5" LED IPS Full HD displej (1920x1080px), Intel UHD Graphics 710, HDMI, SerialPort, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Čtečka paměťových karet, Webkamera, Windows 11 Pro + Klávesnice a myš

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
Popis
Co je All in One?
Sází především na velikost displeje, který Vám poskytne rozsáhlou pracovní plochu. V onom displeji jsou uloženy veškeré hardwarové součásti včetně reproduktorů a Vám tak stačí připojit pouze klávesnici a myš a zapojit počítač do zásuvky.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
| Intel Pentium Gold G7400 (3,7GHz) | ![]() | ![]() |
4GB RAM DDR4 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
128GB SSD NVMe |
| HDMI, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Integrovaná: Intel UHD Graphics 710 |
| Čtečka paměťových karet | ![]() | ![]() |
Windows 11 Pro |
| 8,95 kg | ![]() |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4711377040617 |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| Dotyková obrazovka: | ANO |
| Frekvence procesoru: | 3,7 GHz |
| Generace procesoru: | 12. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 8,95 |
| Hmotnostní kategorie: | od 7 kg do 10 kg |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 710 |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| LAN: | Ano |
| Model: | PRO AP222T 13M-056IT |
| Model procesoru: | Intel Pentium Gold G7400 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet jader: | 2 + 4 |
| Počet LAN: | 2 |
| Počet SerialPort: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 2 |
| Počet USB 3.0: | 3 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Provedení: | AiO (All in One) |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| SerialPort: | ANO |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel Pentium Gold |
| Typ produktu: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka: | 21,5" |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 4 GB |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
Diskuze
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.









