MSI PRO AP162T ADL-042XEU-BN1008GS25XXASS 15,6"
All in One PC - Intel N100 (3,4GHz), 8GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe, Dotykový 15,6" LED IPS Full HD displej (1920x1080px), Intel UHD Graphics, VGA, SerialPort, LAN, USB 2.0, USB 3.0, Wifi, Bluetooth, Čtečka paměťových karet, Webkamera, Windows 11 Home + Klávesnice a myš

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
| Intel N100 (1 - 3,40GHz) | ![]() | ![]() |
8GB RAM DDR4 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
256GB SSD NVMe |
| VGA, LAN, USB 2.0, USB 3.0 | ![]() | ![]() |
Integrovaná: Intel UHD Graphics |
| Čtečka paměťových karet | ![]() | ![]() |
Windows 11 Home |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| Dotyková obrazovka: | ANO |
| Frekvence procesoru: | 3,4 GHz |
| Generace procesoru: | 12. Generace |
| Hmotnost (kg): | 7,00 |
| Hmotnostní kategorie: | od 7 kg do 10 kg |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | Ano |
| Model: | PRO AP162T ADL-042XEU-BN1008GS25XXASS |
| Model procesoru: | Intel N100 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet jader: | 4 + 4 |
| Počet LAN: | 2 |
| Počet SerialPort: | 2 |
| Počet USB 2.0: | 4 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet VGA: | 1 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Provedení: | AiO (All in One) |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| SerialPort: | ANO |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel |
| Typ produktu: | Předváděcí B |
| Úhlopříčka: | 15,6" |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| VGA: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.








