MSI MPG Trident AS AI 2NVP7-012AT DT
Stolní počítač - Intel Core Ultra 7 265F (1,80 - 5,30GHz), 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5070 SHADOW 2X - 12GB GDDR7, HDMI, DisplayPort, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Prosklená bočnice, Windows 11 Home + Klávesnice a myš

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
| Intel Core Ultra 7 265F (1,80 - 5,30GHz) | ![]() | ![]() |
32GB RAM DDR5 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
1TB SSD NVMe |
| DisplayPort, HDMI, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Dedikovaná: NVIDIA GeForce RTX 5070 SHADOW 2X - 12GB GDDR7 |
| Windows 11 Home | ![]() |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA GeForce RTX 5070 SHADOW 2X |
| DisplayPort: | Ano |
| Frekvence procesoru: | 1,80 - 5,30 GHz |
| Generace procesoru: | 15. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| LAN: | Ano |
| Model: | MPG Trident AS AI 2NVP7-012AT |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 265F |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet DisplayPort: | 3 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet jader: | 20 + 20 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 2 |
| Počet USB 3.0: | 6 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Provedení: | DT (Desktop) |
| Speciální: | Prosklená bočnice |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ paměti GPU: | GDDR7 |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Typ produktu: | Předváděcí A |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 32 GB |
| Velikost paměti GPU: | 12 GB |
| Wifi: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář







