MSI MPG Infinite Z3 9NVVR9-447ES DT
Stolní počítač - AMD Ryzen 7 9800X3D (4,70 - 5,20GHz), 64GB RAM DDR5, 2TB SSD NVMe, AMD Radeon Graphics + NVIDIA GeForce RTX 5080 VENTUS 3X - 16GB GDDR7, HDMI, DisplayPort, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Prosklená bočnice, Vodní chlazení, Windows 11 Home + Klávesnice a myš

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
| AMD Ryzen 7 9800X3D (4,70 - 5,20GHz) | ![]() | ![]() |
64GB RAM DDR5 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
2TB SSD NVMe |
| DisplayPort, HDMI, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Integrovaná: AMD Radeon Graphics Dedikovaná: NVIDIA GeForce RTX 5080 VENTUS 3X - 16GB GDDR7 |
| Windows 11 Home | ![]() |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4711377337472 |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA GeForce RTX 5080 VENTUS 3X |
| DisplayPort: | Ano |
| Frekvence procesoru: | 4,70 - 5,20 GHz |
| Generace procesoru: | 5. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Integrovaná grafická karta: | AMD Radeon Graphics |
| Kapacita disku: | 2 TB |
| LAN: | Ano |
| Model: | MPG Infinite Z3 9NVVR9-447ES |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet DisplayPort: | 3 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet jader: | 8 + 16 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 4 |
| Počet USB 3.0: | 3 |
| Počet USB-C: | 3 |
| Provedení: | DT (Desktop) |
| Speciální: | Prosklená bočnice, Vodní chlazení |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ paměti GPU: | GDDR7 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen 7 |
| Typ produktu: | Předváděcí A |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 64 GB |
| Velikost paměti GPU: | 16 GB |
| Wifi: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







