MSI MPG Infinite X2 13FNUF-045EU DT
Stolní počítač - Intel Core i7-13700KF (3,40 - 5,40GHz), 32GB RAM DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X - 12GB GDDR6, HDMI, DisplayPort, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Prosklená bočnice, Vodní chlazení, Windows 11 Home + Klávesnice a myš

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
Intel® Core™ i7
Výkonný a rychlý procesor, který zvládne i náročné grafické editory nebo nejnovější hry.
| Intel Core i7-13700KF (3,40 - 5,40GHz) | ![]() | ![]() |
32GB RAM DDR5 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
2TB SSD NVMe |
| DisplayPort, HDMI, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Dedikovaná: NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X - 12GB GDDR6 |
| Windows 11 Home | ![]() | ![]() |
10.0 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4711377088589 |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X |
| DisplayPort: | Ano |
| Frekvence procesoru: | 3,40 - 5,40 GHz |
| Generace procesoru: | 13. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 10.0 |
| Hmotnostní kategorie: | nad 10 kg |
| Kapacita disku: | 2 TB |
| LAN: | Ano |
| Model: | MPG Infinite X2 13FNUF-045EU |
| Model procesoru: | Intel Core i7-13700KF |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet DisplayPort: | 4 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet jader: | 16 + 24 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 4 |
| Počet USB 3.0: | 5 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Provedení: | DT (Desktop) |
| Speciální: | Prosklená bočnice, Vodní chlazení |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ paměti GPU: | GDDR6 |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Typ produktu: | Předváděcí A+ |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 32 GB |
| Velikost paměti GPU: | 12 GB |
| Wifi: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář








