MSI Modern AM242TP 1M-1246IT 23,8"
All in One PC - Intel Core 5 120U (1,40 - 5,00GHz), 16GB RAM DDR5, 512GB SSD NVMe, Dotykový 23,8" LED IPS Full HD displej (1920x1080px), Intel Graphics, HDMI, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Čtečka otisků prstů, Webkamera, Windows 11 Home + Klávesnice a myš

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
| Intel Core 5 120U (1,40 - 5GHz) | ![]() | ![]() |
16GB RAM DDR5 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
512GB SSD NVMe |
| HDMI, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Integrovaná: Intel Graphics |
| Čtečka otisků prstů | ![]() | ![]() |
Windows 11 Home |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4711377409605 |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka otisků prstů: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| Dotyková obrazovka: | ANO |
| Frekvence procesoru: | 1,40 - 5,00 GHz |
| Generace procesoru: | 13. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Graphics |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | Ano |
| Model: | Modern AM242TP 1M-1246IT |
| Model procesoru: | Intel Core 5 120U |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet jader: | 10 + 12 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 2 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Provedení: | AiO (All in One) |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel Core 5 |
| Typ produktu: | Předváděcí B |
| Úhlopříčka: | 23,8" |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 16 GB |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.








