MSI Modern AM242TP 12M-028EU 23,8"



Co je All in One?
Sází především na velikost displeje, který Vám poskytne rozsáhlou pracovní plochu. V onom displeji jsou uloženy veškeré hardwarové součásti včetně reproduktorů a Vám tak stačí připojit pouze klávesnici a myš a zapojit počítač do zásuvky.
Intel® Core™ i7
Výkonný a rychlý procesor, který zvládne i náročné grafické editory nebo nejnovější hry.
SSD Disk
Tento stolní počítač je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
| Intel Core i7-1260P (1,50 - 4,70GHz) | ![]() | ![]() |
16GB RAM DDR4 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
240GB SSD + 1TB HDD |
| HDMI, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Integrovaná: Intel Iris Xe Graphics |
| Čtečka otisků prstů | ![]() | ![]() |
Windows 11 Home |
| 7,62 kg | ![]() |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4711377071413 |
| Barva: | bílá |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka otisků prstů: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| Dotyková obrazovka: | ANO |
| Frekvence procesoru: | 1,50 - 4,70 GHz |
| Generace procesoru: | 12. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 7,62 |
| Hmotnostní kategorie: | od 7 kg do 10 kg |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Iris Xe Graphics |
| Kapacita disku: | 240 GB + 1 TB |
| LAN: | Ano |
| Model: | Modern AM242TP 12M-028EU |
| Model procesoru: | Intel Core i7-1260P |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet jader: | 12 + 16 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 2 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Provedení: | AiO (All in One) |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Typ disku: | SSD + HDD |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Typ produktu: | Předváděcí B |
| Úhlopříčka: | 23,8" |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 16 GB |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.









