MSI Codex 5 10SI-092EU DT
Stolní počítač - Intel Core i5-10400F (2,90 - 4,30GHz), 8GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe + 1TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3050 - 8GB GDDR6, HDMI, DisplayPort, VGA, DVI, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Windows 11 Home

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
Intel® Core™ i5
Náročnější hry i grafické práce nejsou pro i5 problém. Systém běží bez sekání a rychle díky inovované technologii.
| Intel Core i5-10400F (2,90 - 4,30GHz) | ![]() | ![]() |
8GB RAM DDR4 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
512GB SSD NVMe + 1TB HDD |
| DisplayPort, HDMI, VGA, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, DVI | ![]() | ![]() |
Dedikovaná: NVIDIA GeForce RTX 3050 - 8GB GDDR6 |
| Windows 11 Home | ![]() | ![]() |
9,42 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 4719072725624 |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| DisplayPort: | Ano |
| DVI: | ano |
| Frekvence procesoru: | 2,90 - 4,30 GHz |
| Generace procesoru: | 10. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 9,42 |
| Hmotnostní kategorie: | od 7 kg do 10 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB + 1 TB |
| LAN: | Ano |
| Model: | Codex 5 10SI-092EU |
| Model procesoru: | Intel Core i5-10400F |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet DisplayPort: | 3 |
| Počet DVI: | 1 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet jader: | 6 + 12 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 6 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Počet VGA: | 1 |
| Provedení: | DT (Desktop) |
| Typ disku: | SSD NVMe + HDD |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ paměti GPU: | GDDR6 |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ produktu: | Repasovaný B- |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Velikost paměti GPU: | 8 GB |
| VGA: | Ano |
| Wifi: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.








