Lenovo IdeaCentre Mini 01IRH10R DM
Stolní počítač - Intel Core 7 240H (1,80 - 5,20GHz), 16GB RAM DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel HD Graphics, HDMI, DisplayPort, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Windows 11 Home + Klávesnice a myš

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
| Intel Core 7 240H (1,80 - 5,20GHz) | ![]() | ![]() |
16GB RAM DDR5 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
512GB SSD NVMe |
| DisplayPort, HDMI, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Integrovaná: Intel HD Graphics |
| Windows 11 Home | ![]() |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| DisplayPort: | Ano |
| Frekvence procesoru: | 1,80 - 5,20 GHz |
| Generace procesoru: | 13. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | Ano |
| Model: | IdeaCentre Mini 01IRH10R |
| Model procesoru: | Intel Core 7 240H |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet DisplayPort: | 1 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet jader: | 4 + 16 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 3 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Provedení: | DM (Desktop Mini) |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ procesoru: | Intel Core 7 |
| Typ produktu: | Předváděcí A+ |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 16 GB |
| Wifi: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







