HP Z440 TWR
Stolní počítač - Intel Xeon E5-1620 v3 (3,50 - 3,60GHz), 16GB RAM DDR4, 512GB SSD SATA, NVIDIA Quadro K2200 - 4GB GDDR5, DisplayPort, DVI, LAN, USB 2.0, USB 3.0, , Optická mechanika, , Windows 10 Home

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
| Intel Xeon E5-1620 v3 (3,50 - 3,60GHz) | ![]() | ![]() |
16GB RAM DDR4 |
| 512GB SSD SATA | ![]() | ![]() |
DisplayPort, LAN, USB 2.0, USB 3.0, DVI |
| Dedikovaná: NVIDIA Quadro K2200 - 4GB GDDR5 | ![]() | ![]() |
ANO |
| Windows 10 Home | ![]() | ![]() |
9 kg |
Systém Windows 10
Zařízení dostanete s plně nainstalovanou verzí systému Windows 10. Nemusíte se tedy bát, že byste museli dlouhé hodiny trávit u aktualizací, stahování a instalovaná důležitých záplat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Barva: | černá |
| Dedikovaná grafická karta: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA Quadro K2200 |
| DisplayPort: | Ano |
| DVI: | ano |
| Frekvence procesoru: | 3,50 - 3,60 GHz |
| Generace procesoru: | 3. Generace |
| Hmotnost (kg): | 9 |
| Hmotnostní kategorie: | od 7 kg do 10 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | Ano |
| Model: | Z440 |
| Model procesoru: | Intel Xeon E5-1620 v3 |
| Operační systém: | Windows 10 Home |
| Optická mechanika: | Ano |
| Počet DisplayPort: | 2 |
| Počet DVI: | 1 |
| Počet jader: | 4 + 8 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 2 |
| Počet USB 3.0: | 8 |
| Provedení: | TWR (Tower) |
| Typ disku: | SSD SATA |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ paměti GPU: | GDDR5 |
| Typ procesoru: | Intel Xeon E5 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 16 GB |
| Velikost paměti GPU: | 4 GB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.








