HP Z240 TWR
Stolní počítač - Intel Core i7-6700 (3,40 - 4,00GHz), 16GB RAM DDR4, 256GB SSD, NVIDIA Quadro K2200 - 4GB GDDR5, DisplayPort, DVI, LAN, USB 2.0, USB 3.0, Optická mechanika, Windows 10 Home

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
SSD Disk
Tento stolní počítač je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
| Intel Core i7-6700 (3,40 - 4GHz) | ![]() | ![]() |
16GB RAM DDR4 |
| 256GB SSD | ![]() | ![]() |
DisplayPort, LAN, USB 2.0, USB 3.0, DVI |
| Dedikovaná: NVIDIA Quadro K2200 - 4GB GDDR5 | ![]() | ![]() |
ANO |
| Windows 10 Home | ![]() |
Systém Windows 10
Zařízení dostanete s plně nainstalovanou verzí systému Windows 10. Nemusíte se tedy bát, že byste museli dlouhé hodiny trávit u aktualizací, stahování a instalovaná důležitých záplat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 0190781718314 |
| Barva: | černá |
| Dedikovaná grafická karta: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA Quadro K2200 |
| DisplayPort: | Ano |
| DVI: | ano |
| Frekvence procesoru: | 3,40 - 4,00 GHz |
| Generace procesoru: | 6. Generace |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | Ano |
| Model: | Z240 |
| Model procesoru: | Intel Core i7-6700 |
| Operační systém: | Windows 10 Home |
| Optická mechanika: | Ano |
| Počet DisplayPort: | 4 |
| Počet DVI: | 2 |
| Počet jader: | 4 + 8 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 4 |
| Počet USB 3.0: | 6 |
| Provedení: | TWR (Tower) |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ paměti GPU: | GDDR5 |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 16 GB |
| Velikost paměti GPU: | 4 GB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







