HP ProOne 440 G9 23,8"
All in One PC - Intel Core i5-12500T (2,00 - 4,40GHz), 8GB RAM DDR5, 256GB SSD NVMe, 23,8" LED IPS Full HD displej (1920x1080px), Intel UHD Graphics 770, HDMI, DisplayPort, LAN, USB 3.0, Webkamera, , Windows 11 Pro + Klávesnice a myš

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
Co je All in One?
Sází především na velikost displeje, který Vám poskytne rozsáhlou pracovní plochu. V onom displeji jsou uloženy veškeré hardwarové součásti včetně reproduktorů a Vám tak stačí připojit pouze klávesnici a myš a zapojit počítač do zásuvky.
Intel® Core™ i5
Náročnější hry i grafické práce nejsou pro i5 problém. Systém běží bez sekání a rychle díky inovované technologii.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
| Intel Core i5-12500T (2,00 - 4,40GHz) | ![]() | ![]() |
8GB RAM DDR5 |
| 256GB SSD NVMe | ![]() | ![]() |
DisplayPort, HDMI, LAN, USB 3.0 |
| Integrovaná: Intel UHD Graphics 770 | ![]() | ![]() |
Windows 11 Pro |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | černá |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| DisplayPort: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 2,00 - 4,40 GHz |
| Generace procesoru: | 12. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 770 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | Ano |
| Model: | ProOne 440 G9 |
| Model procesoru: | Intel Core i5-12500T |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet DisplayPort: | 1 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet jader: | 6 + 12 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 5 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Provedení: | AiO (All in One) |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ produktu: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka: | 23,8" |
| USB 3.0: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Webkamera: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






