HP EliteOne 870 G9 27"



Co je All in One?
Sází především na velikost displeje, který Vám poskytne rozsáhlou pracovní plochu. V onom displeji jsou uloženy veškeré hardwarové součásti včetně reproduktorů a Vám tak stačí připojit pouze klávesnici a myš a zapojit počítač do zásuvky.
Intel® Core™ i7
Výkonný a rychlý procesor, který zvládne i náročné grafické editory nebo nejnovější hry.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
WQHD rozlišení
Pod tímto označením se ukrývá rozlišení 2560x1440 pixelů při širokoúhlém poměru stran 16:9. Jedná se o čtyřnásobně vyšší množství obrazových bodů, než u běžně dostupných HD displejů (1280x720).
| Intel Core i7-14700 (2,10 - 5,40GHz) | ![]() | ![]() |
32GB RAM DDR5 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
1TB SSD NVMe |
| DisplayPort, HDMI, LAN, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Integrovaná: Intel UHD Graphics 770 |
| Čtečka paměťových karet | ![]() | ![]() |
Windows 11 Pro |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | stříbrná |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| DisplayPort: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | ANO |
| Frekvence procesoru: | 2,10 - 5,40 GHz |
| Generace procesoru: | 14. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 770 |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| LAN: | Ano |
| Model: | EliteOne 870 G9 |
| Model procesoru: | Intel Core i7-14700 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet DisplayPort: | 1 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet jader: | 20 + 28 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 5 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Provedení: | AiO (All in One) |
| Rozlišení: | 2560 x 1440 |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Typ produktu: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka: | 27" |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 32 GB |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.








