HP EliteDesk 800 G6 SFF
Stolní počítač - Intel Core i3-10100 (3,60 - 4,30GHz), 16GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics 630, DisplayPort, VGA, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, Windows 11 Home

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
HP EliteDesk
Firemní počítače, které mohou poskytnout kvalitní, nepřetržitý provoz. Navíc jsou vybaveny bezpečnostní ochranou.
Intel® Core™ i3
Procesor pro domácí použití. Díky speciální technologii šetří kapacitu jader a snižuje spotřebu elektrické energie.
| Intel Core i3-10100 (3,60 - 4,30GHz) | ![]() | ![]() |
16GB RAM DDR4 |
| 256GB SSD NVMe | ![]() | ![]() |
DisplayPort, VGA, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C |
| Integrovaná: Intel UHD Graphics 630 | ![]() | ![]() |
Windows 11 Home |
| 9,86 kg | ![]() |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Barva: | černá |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| DisplayPort: | Ano |
| Frekvence procesoru: | 3,60 - 4,30 GHz |
| Generace procesoru: | 10. Generace |
| Hmotnost (kg): | 9,86 |
| Hmotnostní kategorie: | od 7 kg do 10 kg |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 630 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | Ano |
| Model: | EliteDesk 800 G6 |
| Model procesoru: | Intel Core i3-10100 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet DisplayPort: | 2 |
| Počet jader: | 4 + 8 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 2 |
| Počet USB 3.0: | 8 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Počet VGA: | 1 |
| Provedení: | SFF (Small Form Factor) |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ procesoru: | Intel Core i3 |
| Typ produktu: | Repasovaný A- |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 16 GB |
| VGA: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







