Dell OptiPlex 7480 24"



Co je All in One?
Sází především na velikost displeje, který Vám poskytne rozsáhlou pracovní plochu. V onom displeji jsou uloženy veškeré hardwarové součásti včetně reproduktorů a Vám tak stačí připojit pouze klávesnici a myš a zapojit počítač do zásuvky.
Dell OptiPlex
Firemní počítač, který zvládne i nonstop provoz. Kvalitní komponenty zajišťují plynulý a bezproblémový chod bez přehřívání.
Intel® Core™ i5
Náročnější hry i grafické práce nejsou pro i5 problém. Systém běží bez sekání a rychle díky inovované technologii.
SSD Disk
Tento stolní počítač je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
| Intel Core i5-10500 (3,10 - 4,50GHz) | ![]() | ![]() |
16GB RAM DDR4 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
256GB SSD |
| DisplayPort, HDMI, LAN, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Integrovaná: Intel UHD Graphics 630 |
| Čtečka paměťových karet | ![]() | ![]() |
Windows 11 Pro |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 5397184449301 |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| DisplayPort: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 3,10 - 4,50 GHz |
| Generace procesoru: | 10. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 630 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | Ano |
| Model: | OptiPlex 7480 |
| Model procesoru: | Intel Core i5-10500 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet DisplayPort: | 1 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet jader: | 6 + 12 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 5 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Provedení: | AiO (All in One) |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ produktu: | Repasovaný A- |
| Úhlopříčka: | 24" |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 16 GB |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.








