Panasonic Toughbook CF-LV8



Intel® Core™ i7
Výkonný a rychlý procesor, který zvládne i náročné grafické editory nebo nejnovější hry.
SSD Disk
Tento notebook je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
| Intel Core i7-8665U (1,90 - 4,80GHz) | ![]() | ![]() |
16GB RAM DDR3 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
512GB SSD |
| HDMI, VGA, LAN, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Integrovaná: Intel UHD Graphics 620 |
| Čtečka paměťových karet | ![]() | ![]() |
Windows 11 Pro |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 5054444444871 |
| Barva: | stříbrná |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 1,90 - 4,80 GHz |
| Generace procesoru: | 8. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 620 |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | Ano |
| Model: | Toughbook CF-LV8 |
| Model procesoru: | Intel Core i7-8665U |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet jader: | 4 + 8 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 3 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Počet VGA: | 1 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Úhlopříčka: | 14" |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 16 GB |
| VGA: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.








