Panasonic Toughbook CF-54 MK1



Intel® Core™ i5
Náročnější hry i grafické práce nejsou pro i5 problém. Systém běží bez sekání a rychle díky inovované technologii.
SSD Disk
Tento notebook je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
| Intel Core i5-5300U (2,30 - 2,90GHz) | ![]() | ![]() |
8GB RAM DDR3 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
256GB SSD |
| HDMI, LAN, USB 3.0 | ![]() | ![]() |
Integrovaná: Intel HD Graphics 5500 |
| Čtečka paměťových karet | ![]() | ![]() |
Windows 10 Pro |
| 2,00 kg | ![]() |
Systém Windows 10
Zařízení dostanete s plně nainstalovanou verzí systému Windows 10. Nemusíte se tedy bát, že byste museli dlouhé hodiny trávit u aktualizací, stahování a instalovaná důležitých záplat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 4064064030300 |
| Barva: | stříbrná |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 2,30 - 2,90 GHz |
| Generace procesoru: | 5. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 2,00 |
| Hmotnostní kategorie: | od 2 kg do 2,5 kg |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics 5500 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | Ano |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model: | Toughbook CF-54 MK1 |
| Model procesoru: | Intel Core i5-5300U |
| Operační systém: | Windows 10 Pro |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet jader: | 2 + 4 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 3 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Rozlišení: | 1366 x 768 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Typ panelu: | TN |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Úhlopříčka: | 14" |
| USB 3.0: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Wifi: | Ano |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.









