Notebook Lenovo ThinkBook 14-IIL



Pacovní notebook Lenovo
Tenký, lehký a elegantní. Lenovo ThinkBook 14-IIL je zhmotněním výkonného a spolehlivého notebooku, který se skvěle hodí pro firemní využití na cestách, mobilním profesionálům i studentům. Díky kompaktním rozměrům představuje řešení pro všechny, kteří chtějí být flexibilně produktivní kdekoli a kdykoli. Odolné tělo bude opěrným bodem, na který se budete moci spolehnout při každé cestě. Na druhou stranu spolehlivý systém zabezpečení bude chránit vaše citlivá data a dokumenty uvnitř. Výkon, který si můžete vzít kamkoli, to je Lenovo ThinkBook 14-IIL.
Audiovizuální zážitek
Prahnete po notebooku se skvělým zobrazením a mimořádně čistým zvukem? Lenovo ThinkBook 14-IIL je vybaven 14“ Full HD displejem s tenkými rámečky s poměrem obrazovky k tělu 80 %. Co se týče zvuku, můžete se těšit na křišťálově čisté tony, které vám dodají dva inovativní reproduktory Dolby Audio. Summa summarum se jedná o zařízení, které mění audiovizuální dojmy na nezapomenutelné zážitky.

Vždy o krok napřed
Je pro vás rychlost důležitá? Pokud ano, Lenovo ThinkBook 14-IIL, vybavený SSD diskem dosahuje rychlosti, která vám dovolí pracovat svižněji a efektivněji. Jedná se o opravdu super svižný disk, který vám umožní načítání důležitých dokumentů a souborů mnohem rychleji, než jste zvyklí. Nenechte se již dále omezovat, dejte své produktivitě dechberoucí volnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| EAN: | 0199273340187 |
| Barva: | šedá |
| Bluetooth: | ANO |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| DisplayPort: | Ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | NE |
| Grafika: | Intel UHD Graphics |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| HDMI: | Ano |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | Ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-1035G1 1.00 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Rychlost procesoru: | 1.00 GHz |
| SD čtečka: | Ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 4x |
| VGA: | Ne |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
| Značka: | Lenovo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
