Notebook HP ZBook Studio x360 G5
Notebook - 15,6 palců, 32 GB, Intel Xeon E-2176M 2.70 GHz, 512 GB NVMe SSD, Windows 11 Pro, 1920 x 1080 px, Intel UHD Graphics P630 + nVIDIA Quadro P1000 4GB, Dotykové LCD, Bluetooth, WIFI, Webkamera, Vady: mírné estetické vady, Podsvícení LCD je místy slabší - právě díky této vadě je cena mimořádně výhodná – ideální volba pro ty, kteří chtějí ušetřit a neřeší drobné odchylky v zobrazení.

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| EAN: | 0193424078523 |
| Barva: | stříbrná |
| Bluetooth: | ANO |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| DisplayPort: | Ne |
| Dotykové LCD: | ano |
| DVI: | NE |
| Grafika: | Intel UHD Graphics P630 + nVIDIA Quadro P1000 4GB |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| HDMI: | Ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | Ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 32 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Xeon E-2176M 2.70 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Rychlost procesoru: | 2.70 GHz |
| SD čtečka: | Ano |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Xeon |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| USB 2.0: | NE |
| USB 3.0: | 4x |
| VGA: | Ne |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
| Značka: | HP |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
