Notebook HP Chromebook x360 14 G1
Notebook - 14 palců, 8 GB, Intel Pentium 4417U 2.30 GHz, 32 GB eMMC, Chrome OS, 1920 x 1080 px, Intel HD Graphics 610, Dotykové LCD, Bluetooth, WIFI, Webkamera

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| EAN: | 0600607432466 |
| Barva: | stříbrná |
| Bluetooth: | ANO |
| DisplayPort: | Ne |
| Dotykové LCD: | ano |
| DVI: | NE |
| Grafika: | Intel HD Graphics 610 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | Ne |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| LAN: | Ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Chrome OS |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Pevný disk: | 32 GB eMMC |
| Procesor: | Intel Pentium 4417u 2.30 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Rychlost procesoru: | 2.30 GHz |
| SD čtečka: | Ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | Flash |
| Typ procesoru: | Intel Pentium |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| USB 2.0: | NE |
| USB 3.0: | 3x |
| VGA: | Ne |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
| Značka: | HP |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
