Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 1



Legendární ThinkPad
Výkonný, lehký, přesto odolný. Kancelářská práce ani hraní her mu nedělá problém. Zvládne s vámi cokoliv.
Intel® Core™ i7
Výkonný a rychlý procesor, který zvládne i náročné grafické editory nebo nejnovější hry.
SSD Disk
Tento notebook je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
Ultra HD (4K) rozlišení
Pod tímto označením se ukrývá rozlišení 3840x2160 pixelů při širokoúhlém poměru stran 16:9. Jedná se o čtyřnásobně vyšší množství obrazových bodů, než u Full HD displejů (1920x1080).
Accutype
Důmyslný systém kláves a jejich rozmístění usnadňuje psaní a značně redukuje pravděpodobnost překlepu. Mezi praktické vlastnosti patří odtokové kanálky, které zajišťují její voděodolnost.
Podsvícená klávesnice
Integrovaný systém úsporných LED diod osvítí jednotlivé klávesy tak, aby byly krásně čitelné i během temné noci, stále však decentně, aby nikterak nedráždily Váš zrak.
| Intel Core i7-8750H (2,20 - 4,10GHz) | ![]() | ![]() |
16GB RAM DDR4 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
256GB SSD |
| HDMI, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Integrovaná: Intel UHD Graphics 630 Dedikovaná: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti with Max-Q Design - 4GB GDDR5 |
| Čtečka paměťových karet | ![]() | ![]() |
Čtečka otisků prstů |
| Windows 11 Pro | ![]() |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka otisků prstů: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti with Max-Q Design |
| Dotyková obrazovka: | ANO |
| Frekvence procesoru: | 2,20 - 4,10 GHz |
| Generace procesoru: | 8. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 630 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Model: | ThinkPad X1 Extreme Gen 1 |
| Model procesoru: | Intel Core i7-8750H |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet jader: | 6 + 12 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Podsvícená klávesnice: | ANO |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Rozlišení: | 3840 x 2160 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ paměti GPU: | GDDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Typ produktu: | Repasovaný A- |
| Úhlopříčka: | 15,6" |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 16 GB |
| Velikost paměti GPU: | 4 GB |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.









