HP ProBook 6460b
Notebook - Intel Core i5 2410M (2,30 - 2,90 GHz), 4GB DDR3 RAM, 320 GB HDD, Intel HD Graphics 3000, 14,1" HD+ 1600x900 matný, DVD-RW, Wifi, LAN, DisplayPort, e-sata, FireWire, čtečka paměťových karet, VGA, Windows 10 Home, webkamera
![]()




Ideální řešení
Notebooky HP modelové řady ProBook jsou ideální kombinací mezi multimediálním a pracovním notebookem. Díky jejich dostupné ceně (oproti vyšší a výrazně dražší modelové řadě EliteBook) a vysoké kvalitě, jsou velmi oblíbené mezi firemní sférou a domácnostmi. Notebook také nabízí díky magnesiovým šasi vysokou odolnost vůči horšímu zacházení.
Výkon s Intel Core i5
Intel Core i5 Procesory patří díky své cenové dostupnosti a svým vysokým výkonem však k úzké špičce. Oproti předchůdcům Intel Core i3 se zde poprvé objevuje technologie Intel Turbo Boost. Ta dokáže velmi efektivně měnit frekvenci procesoru a v případě potřeby tak navýšit jeho výkon. S procesory této řady pro Vás nebude jakákoliv kancelářská práce žádnou překážkou. Jejich výkon si také bez problému hravě poradí s náročnějšími multimediálními úlohami, jako je úprava fotografií, střih videa či hraní her.

Výkon
Notebook HP Probook 6475b nabízí 14,1" LCD s HD rozlišením 1366x768 a matnou obrazovkou. Poháněný je výkonným 2 jádrovým CPU Intel Core i5 2410M s vysokou frekvencí 2,3 GHz, doplněný 4GB operační paměti DDR3. Pro data je k dispozici velmi rychlý 320GB HDD pevný disk. V případě grafického výkonu je k dispozici grafická karta Intel HD Graphics 3000.

Hewlett-Packard (HP)
Tato gigantická nadnárodní společnost, která se zabývá informačními technologiemi sídlí v Palo Alto – Kalifornie. Společnost HP je jedna z největších hráčů ve svém oboru na světě a působí takřka ve všech zemích. Hlavní specializace společnosti je výroba výpočetní, paměťové a síťové techniky nebo také softwaru a dalších služeb. Populární je hlavně díky svým notebookům, počítačům, serverů a také velmi kvalitním tiskárnám. Díky svému všestrannému zaměření od domácností po velké korporátní firmy, se díky svým vysokým příjmům (přes 100 miliard USD), stala firmou s největšími příjmy v oblasti IT. Společnost HP je také největším prodejce notebooků a počítačů na světě.
Parametry:
| Procesor | Intel Core i5 2410M 2,30 až 2,90 GHz (turboboost) |
| Operační paměť | 4 GB DDR3 |
| Pevný disk | 320 GB |
| Grafická karta | Intel HD Graphics 3000 |
| Displej | 14,1" HD 1600x900 - matný |
| Mechanika | DVD-RW |
| Výbava | 4x UB 2.0, Wifi, LAN, VGA, display port, e-sata, firewire, čtečka karet, webkamera |
| Operační systém | Windows 10 home |
| Klávesnice | cizí, bude automaticky polepena českými přelepkami |
| Stav | Pěkný stav viz. foto výše. Použitá baterie, výdrž dle OS okolo 2-3 hodin. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Barva: | hnědá |
| COM port: | Ne |
| DisplayPort: | Ano |
| Grafická karta: | Intel HD Graphics 3000 |
| HDMI: | Ne |
| LAN: | Ano |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Mikrofon: | Ano |
| Možnost dokování: | Ano |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Operační systém: | Windows 10 Home |
| Osvětlená klávesnice: | Ne |
| Pevný disk: | 320 GB |
| Procesor: | Core i5 |
| Rozlišení: | 1600x900 |
| SD čtečka: | Ano |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka: | 14,1 |
| USB 2.0: | 4x |
| USB 3.0: | 0x |
| VGA: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
