HP 17-cp3004na
Notebook - AMD Ryzen 7 7730U (2,00 - 4,50GHz), 16GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, 17,3" LED IPS Full HD displej (1920x1080px), AMD Radeon Graphics, HDMI, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Webkamera, Numerická klávesnice, Windows 11 Home

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
HP 17
Všestranné firemní notebooky v elegantním designu. Vhodné pro studium, multimediální zábavu i kancelářskou práci.
AMD Ryzen™ 7
Výkonný procesor, který zvládne nejnáročnější hry, komplexní modelovací programy i sjíždění hromady oken v prohlížeči. Díky integrované technologii předvídá vaše kroky a šetří vám čas. Navíc nabízí možnost přetaktování, takže si ho uzpůsobíte přesně svým požadavkům.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
| AMD Ryzen 7 7730U (2,00 - 4,50GHz) | ![]() | ![]() |
16GB RAM DDR4 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
1TB SSD NVMe |
| HDMI, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Integrovaná: AMD Radeon Graphics |
| Windows 11 Home | ![]() | ![]() |
2,8 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0196068487225 |
| Barva: | stříbrná |
| Bluetooth: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 2,00 - 4,50 GHz |
| Generace procesoru: | Ryzen 7000 Series |
| HDMI: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 2,8 |
| Hmotnostní kategorie: | od 2,5 kg do 3 kg |
| Integrovaná grafická karta: | AMD Radeon Graphics |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Plastový |
| Model: | 17-cp3004na |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 7 7730U |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet jader: | 8 + 16 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen 7 |
| Typ produktu: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka: | 17,3" |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 16 GB |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář








