HP 14-ep0023na
Notebook - Intel Core i3-N305 (3,80 - 3,80GHz), 8GB RAM DDR4, 128GB SSD, 14" LED Full HD displej (1920x1080px), Intel UHD Graphics, HDMI, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Webkamera, Windows 11 Home

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
Intel® Core™ i3
Procesor pro domácí použití. Díky speciální technologii šetří kapacitu jader a snižuje spotřebu elektrické energie.
SSD Disk
Tento notebook je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
| Intel Core i3-N305 (3,80 - 3,80GHz) | ![]() | ![]() |
8GB RAM DDR4 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
128GB SSD |
| HDMI, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Integrovaná: Intel UHD Graphics |
| Windows 11 Home | ![]() | ![]() |
1,46 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0197497227659 |
| Barva: | stříbrná |
| Bluetooth: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 3,80 - 3,80 GHz |
| Generace procesoru: | 12. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 1,46 |
| Hmotnostní kategorie: | od 1 kg do 1,5 kg |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model: | 14-ep0023na |
| Model procesoru: | Intel Core i3-N305 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet jader: | 8 + 8 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ panelu: | TN |
| Typ procesoru: | Intel Core i3 |
| Typ produktu: | Předváděcí A+ |
| Úhlopříčka: | 14" |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář








