Dell Precision 7780
Notebook - Intel Core i9-13950HX (5,5GHz), 64GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, 17,3" LED IPS Full HD displej (1920x1080px), Intel UHD Graphics + NVIDIA GeForce RTX 3500 Ada - 12GB GDDR6, HDMI, LAN, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Čtečka paměťových karet, Webkamera, Numerická klávesnice, Podsvícená klávesnice, Windows 11 Pro

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
Dell Precision
Notebook vhodný pro grafiky a kreativce. Našlapaná grafická karta i výkon zajišťují plynulý chod, zatímco dlouhá výdrž baterky vám umožní tvořit kdekoliv.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
Podsvícená klávesnice
Integrovaný systém úsporných LED diod osvítí jednotlivé klávesy tak, aby byly krásně čitelné i během temné noci, stále však decentně, aby nikterak nedráždily Váš zrak.
| Intel Core i9-13950HX (2,20 - 5,50GHz) | ![]() | ![]() |
64GB RAM DDR5 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
1TB SSD NVMe |
| HDMI, LAN, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Integrovaná: Intel UHD Graphics Dedikovaná: NVIDIA GeForce RTX 3500 Ada - 12GB GDDR6 |
| Čtečka paměťových karet | ![]() | ![]() |
Windows 11 Pro |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 5397184810002 |
| Barva: | stříbrná |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA GeForce RTX 3500 Ada |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 5,5 GHz |
| Generace procesoru: | 13. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 3,02 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | Ano |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model: | Precision 7780 |
| Model procesoru: | Intel Core i9-13950HX |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet jader: | 24 + 32 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet USB-C: | 3 |
| Podsvícená klávesnice: | ANO |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ paměti GPU: | GDDR6 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel Core i9 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Úhlopříčka: | 17,3" |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 64 GB |
| Velikost paměti GPU: | 12 GB |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.








