Dell Precision 7760



Dell Precision
Notebook vhodný pro grafiky a kreativce. Našlapaná grafická karta i výkon zajišťují plynulý chod, zatímco dlouhá výdrž baterky vám umožní tvořit kdekoliv.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
Obnovovací frekvence 120 Hz
Panel s obnovovací frekvencí 120 Hz, který nabízí dokonale plynulou akci. Technologie IPS panelu zajistí opravdu nádherné barvy, ostře čistý obraz s každým sebejemnějším detailem a navíc Vám umožní sledovat obraz z jakéhokoliv úhlu.
Ultra HD (4K) rozlišení
Pod tímto označením se ukrývá rozlišení 3840x2160 pixelů při širokoúhlém poměru stran 16:9. Jedná se o čtyřnásobně vyšší množství obrazových bodů, než u Full HD displejů (1920x1080).
Podsvícená klávesnice
Integrovaný systém úsporných LED diod osvítí jednotlivé klávesy tak, aby byly krásně čitelné i během temné noci, stále však decentně, aby nikterak nedráždily Váš zrak.
| Intel Core i7-11850H (2,50 - 4,80GHz) | ![]() | ![]() |
64GB RAM DDR4 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
512GB SSD NVMe + 512GB SSD NVMe |
| HDMI, LAN, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Integrovaná: Intel UHD Graphics Dedikovaná: NVIDIA RTX A3000 - 6GB GDDR6 |
| Čtečka paměťových karet | ![]() | ![]() |
Windows 11 Pro |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 5397184763148 |
| Barva: | stříbrná |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA RTX A3000 |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 4,8 GHz |
| Generace procesoru: | 11. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 2 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics |
| Kapacita disku: | 512 GB + 512 GB |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | Ano |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Mini DisplayPort: | ANO |
| Model: | Precision 7760 |
| Model procesoru: | Intel Core i7-11850H |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet jader: | 8 + 16 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet Mini DisplayPort: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 3 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Podsvícená klávesnice: | ANO |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Rozlišení: | 3840 x 2160 |
| Speciální: | 120Hz |
| Typ disku: | SSD NVMe + SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ paměti GPU: | GDDR6 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Typ produktu: | Repasovaný B- |
| Úhlopříčka: | 17,3" |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 64 GB |
| Velikost paměti GPU: | 6 GB |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.








