Dell Precision 7720



Dell Precision
Notebook vhodný pro grafiky a kreativce. Našlapaná grafická karta i výkon zajišťují plynulý chod, zatímco dlouhá výdrž baterky vám umožní tvořit kdekoliv.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
Podsvícená klávesnice
Integrovaný systém úsporných LED diod osvítí jednotlivé klávesy tak, aby byly krásně čitelné i během temné noci, stále však decentně, aby nikterak nedráždily Váš zrak.
| Intel Xeon E3-1505M v6 (3 - 4GHz) | ![]() | ![]() |
64GB RAM DDR4 |
| Wifi, Bluetooth | ![]() | ![]() |
1TB SSD NVMe + 1TB SSD NVMe |
| HDMI, LAN, USB 3.0, USB-C | ![]() | ![]() |
Integrovaná: Intel HD Graphics P630 Dedikovaná: NVIDIA Quadro P5000 - 16GB GDDR5 |
| Čtečka paměťových karet | ![]() | ![]() |
Windows 10 Pro |
Systém Windows 10
Zařízení dostanete s plně nainstalovanou verzí systému Windows 10. Nemusíte se tedy bát, že byste museli dlouhé hodiny trávit u aktualizací, stahování a instalovaná důležitých záplat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 8592457143505 |
| Barva: | šedá |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA Quadro P5000 |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 3,00 - 4,00 GHz |
| Generace procesoru: | 7. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 3,42 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics P630 |
| Kapacita disku: | 1 TB + 1 TB |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | Ano |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Mini DisplayPort: | ANO |
| Model: | Precision 7720 |
| Model procesoru: | Intel Xeon E3-1505M V6 |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Operační systém: | Windows 10 Pro |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet jader: | 4 + 8 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet Mini DisplayPort: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 4 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Podsvícená klávesnice: | ANO |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Typ disku: | SSD NVMe + SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ paměti GPU: | GDDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel Xeon E3 |
| Typ produktu: | Repasovaný A- |
| Úhlopříčka: | 17,3" |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 64 GB |
| Velikost paměti GPU: | 16 GB |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.








