Dell Latitude E6410
14 palců, 4 GB, Intel Core i5-540M 2.53 GHz, 250 GB HDD, Windows 10 Pro, 1440 x 900 px, nVIDIA NVS 3100M 512MB, WIFI, DVD-RW, Webkamera, Vady: mírné estetické vady



Společnost Dell, známá jako špička na trhu ve výrobě osobních počítačů a notebooků, přichází s notebookem řady Latitude s označením E6410, který se může chlubit skvělým vzhledem i vlastnostmi.

Dell Latitude E6410 je postaven na procesoru Intel. Je vybaven operační pamětí DDR3.

Skvělý obraz zajišťuje širokoúhlý displej s velikostí úhlopříčky 14" a s rozlišením 1440x900. Nad obrazovkou je webkamera, kterou můžete využít pro komunikaci se svými známými. O produkci kvalitního obrazu se stará grafická karta nVidia. Pro Vaše data je určen pevný disk HDD. Pro další práci s daty můžete využít optickou mechaniku, která umožňuje nejen číst, ale i nahrávat a přepisovat CD a DVD disky rychlostí až 8x.

Přenosný počítač je vybaven bezdrátovou síťovou kartou standardu Wifi 802.11 agn a gigovou síťovou kartou. Mezi další typy rozhraní patří 4x USB 2.0 porty (1 kombinovaný port USB/eSATA), výstup pro sluchátka a mikrofon, firewire, slot pro ExpressCard, DP a VGA. Potěší i čtečka paměťových karet 6v1.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| EAN: | 8785286103653 |
| Barva: | stříbrná |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| DisplayPort: | Ano |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | NE |
| Grafika: | nVIDIA NVS 3100M 512MB |
| Grafika model: | nVidia NVS |
| HDMI: | Ne |
| Kapacita disku: | 250 GB |
| LAN: | Ano |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Operační systém: | Windows 10 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Pevný disk: | 250 GB HDD |
| Procesor: | Intel Core i5-540M 2.53 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1440 x 900 px |
| Rychlost procesoru: | 2.53 GHz |
| SD čtečka: | Ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | HDD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| USB 2.0: | 4x |
| USB 3.0: | Ne |
| VGA: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
| Značka: | Dell |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
