Acer Swift Edge 16 SFE16-43-R81Y



SSD Disk
Tento notebook je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
SSD Disk
Tento stolní počítač je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Podsvícená klávesnice
Integrovaný systém úsporných LED diod osvítí jednotlivé klávesy tak, aby byly krásně čitelné i během temné noci, stále však decentně, aby nikterak nedráždily Váš zrak.
Acer Swift
Rychlý a kompaktní notebook, který se hodí na cesty. Práci tak můžete mít vždy po ruce. Navíc v kvalitním zobrazení díky Full HD displeji.
AMD Ryzen™ 7
Výkonný procesor, který zvládne nejnáročnější hry, komplexní modelovací programy i sjíždění hromady oken v prohlížeči. Díky integrované technologii předvídá vaše kroky a šetří vám čas. Navíc nabízí možnost přetaktování, takže si ho uzpůsobíte přesně svým požadavkům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 4711121602719 |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka otisků prstů: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 3,30 - 5,10 GHz |
| Generace procesoru: | 7. Generace |
| HDMI: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 2,05 |
| Integrovaná grafická karta: | AMD Radeon 780M Graphics |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 7 7840U |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet jader: | 8 + 16 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Podsvícená klávesnice: | ANO |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Rozlišení: | 3200 x 2000 |
| Série: | Swift |
| Speciální: | Anglicko-český systém |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | LPDDR5 |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen 7 |
| Typ produktu: | Předváděcí B |
| Úhlopříčka: | 16" |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Velikost operační paměti: | 32 GB |
| Webkamera: | Ano |
| Wifi: | Ano |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
