Apple Watch Ultra 49mm Přírodní titan Titanium
Chytré hodinky - Apple Watch Ultra 49mm, OLED displej, Always on display, telefonování s eSIM kartou, GPS, NFC, měření tepu a EKG, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, ovládání hudby, obchod s aplikacemi, vlastní ciferníky, navigace, vhodné na sport, detekce pádu, materiál pouzdra Titan, watchOS

Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám

Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme

Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.
![]()
Tento produkt je kvůli mírným známkám použití zařazen do kategorie B.
Pro zaslání fotografií nás neváhejte kontaktovat na info@pocitarna.cz
Příslušenství není součástí balení. Příslušenství můžete objednat samostatně ZDE!
![]() |
Vrchol zpracování a prémiových materiálů
|
![]() |
Nejvyšší úroveň samostatnosti a konektivity
|
![]() |
Špičkové sportovní a zdravotní funkce
|
![]() |
WatchOS v nejvyspělejší podobě
|
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 194253830689 |
| 3G: | ANO |
| Barva: | Titanium |
| Bluetooth: | ANO |
| GPS: | ANO |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| LTE: | ANO |
| Materiál: | Přírodní titan |
| Model: | Watch Ultra |
| NFC: | ano |
| Operační systém: | Watch OS |
| Rozlišení: | 502 x 410 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Velikost hodinek: | 49 mm |
| Velikost operační paměti: | 1 GB |
| Vyměnitelný řemínek: | ANO |
| Obsah balení: | Balení neobsahuje řemínek ani nabíječku |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




