Registrace

Apple MagSafe 2 85W originální napájecí adaptér

Neohodnoceno
Značka: Apple
Napájecí adaptér – vstupní napětí 100 – 240 V, 50 – 60 Hz, maximální výkon 85 W, včetně kabelu, bez koncovky
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: IM-14527657
988 Kč 817 Kč bez DPH
Apple MagSafe 2 85W originální napájecí adaptér
Neohodnoceno
Značka: Apple
Velké skladové zásoby
Velké skladové zásoby
Největší výběr předváděcí a repasované elektroniky v ČR díky velkým skladovým zásobám
Více než 15 let zkušeností
Více než 15 let zkušeností
Dlouhodobé zkušenosti s předváděcí a repasovanou technikou. Neustále se rozšiřujeme
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
U nás máte jistotu spokojenosti s nákupem. Zákazníci nás doporučují svými kladnými recenzemi.

Společnost Apple vyrábí velmi kvalitní výrobky, jako jsou notebooky, tablety, chytré mobilní telefony, MP3 přehrávače a další výrobky vysoké kvality. Ke svým výrobkům vydává i celou řadu neméně kvalitního příslušenství, které rozšiřuje využití kompatibilních produktů.

Mezi takovéto výrobky patří například i tento kvalitní napájecí adaptér s klasickým designem vyvedeným v bílém barevném provedení. Adaptér umožňuje napájet notebooky MacBook Pro s Retina displejem.

Jeho výkon je dostačujících 85W a o signalizaci stavu se postará přítomná LED indikace. Zvýšená byla i bezpečnost, proti nejčastějšímu poškození notebooku způsobená strhnutím přístroje po zakopnutí o přívodní napájecí šňůru. Vzhledem k této okolnosti je zde magnetický konektor, který se po zakopnutí o kabel neškodně odpojí a bezpečnost notebooku zůstane zachována.

Adaptér je bez CZ koncovky - tu je nutno dokoupit samostatně

Doplňkové parametry

Kategorie: Adaptéry
Záruka: 12 měsíců
EAN: 8859096115080
Cena Kč: Do 3 000 Kč
Typ zboží: Repasované A
Značka: Apple

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola