Vážení zákazníci, jedeme stále bez omezení :-). Skladem velké množství notebooků a PC. Prosíme Vás, v zájmu bezpečí jak Vás, tak přepravce, volte především platbu převodem. Při dobírce lze platit kurýrní službě pouze kartou!! Dále do odvolání rušíme veškeré osobní odběry. Děkujeme za pochopení a věříme, že vše společně zvládneme :-).

O nás

Základní kámen eshopu Malicomputer vznikl v roce 2015, ale zkušenosti s repasovanou výpočetní technikou máme již dlouholeté. Svým zákazníkům nabízíme široký sortiment vybraného značkového zboží za příjemné ceny. Náš eshop spolupracuje s pouze ověřenými českými dodavateli repasované výpočetní techniky. Díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout opravdu to nejkvalitnější a ověřené zboží se zárukou. Velmi často nabízíme zboží, které se na českém trhu ani neobjeví. Našim cílem je vždy spokojený zákazník a díky tomu nabízíme velmi individuální přístup.

Proč Malicomputer?

Nabízíme zboží od ověřených dodavatelů, naše zboží je profesionálně repasované. Ikdyž nabízíme použité nebo předváděcí zboží, poskytujeme vám záruku 12 měsíců. Spolupracujeme jenom s ověřenými dodavateli a k zákazníkovy máme vždy velmi individuální přístup.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.