Časté dotazy

Nejčastější dotazy

Jaké příslušenství dostanu k zakoupenému notebooku nebo počítači?

Součástí notebooku je vždy napájecí adapter vč. napájecího kabelu. Ke stolnímu PC taktéž dodáváme napájecí kabel a vše je rovněž zdarma. Ke všem zařízením je také dodávána licence operačního systému Windows zdarma (pokud není uvedeno jinak). Systém je vždy nainstalován vč. všech podpůrných ovladačů a zařízení je tak připraveno novému uživateli k okamžitému užívání. Tím vám ušetříme spoustu času a zbytečného nastavování.

Kdy mi doručíte objednané zboží?

Obvykle objednávky doručíme do 24 hodin nebo do 48 hodin. K expedování nabízíme kurýrní službu DPD nebo Českou poštu. Pokud objednáte zboží do 9:00, zpravidla ještě tentýž den zásilku expedujeme. Vše záleží na okolnostech jako jsou např. upgrade hardwaru (výměna disku apod.), kde je nutná nová instalace OS Windows. Díky tomu, že tyto úpravy zaberou více času, je zboží odesláno nejpozději následující den.

Co je to vlastně repasovaná výpočetní technika?

Repasované notebooky, repasované počítače, repasované PC komponenty apod. To je vše co nabízíme od světových výrobců jako jsou například DELL, HP, Lenovo, Fujitsu, Sony, IBM a jiné. Tyto zařízení pochází z velkých evropských společností, firem, bank, pojišťoven. Jedná se o techniky z operativních leasingů, která se velmi často obměňuje v krátkých intervalech. Posléze je testována, důkladně kontrolována a vyčištěna.

V jaké jazyce jsou klávesnice?

Klávesnice jsou automaticky počeštěny vinylovými českými přelepkami. Jsou dělány na zakázku a splývají s originální barvou klávesnice. Jsou vysoce kvalitní a odolné vůči opotřebení. Toto počeštění je prováděno automaticky a také zdarma. Některé notebooky nabízí také originální českou klávesnici a tato informace je vždy uvedena v parametrech notebooku.

Jakou výdrž mají baterie?

Kapacitu baterií vždy uvádíme v parametrech notebooku. Vždy se jedná o odhadovanou hodnotu. Jelikož jsou baterie použité, nedá se přesně odhadnout jejich přesná kapacita, která se pohybuje v rozmezí 60-99% původní kapacity. Pokud jsou baterie velmi slabé nebo jsou nefunkční, jsou notebooky označovány jako "B" kategorie a tyto nedostatky jsou vždy uvedeny v popisu produktu.

Odkud pochází repasovaný notebook a repasovaný PC?

Veškeré repasované notebooky a repasované počítače máme od ověřených českých dodavatelů. Díky tomu se k vám dostane vždy to nejlepší a ověřené zboží. Veškeré zboží nepochází z výkupů od uživatelů, bazarů a nebo jiných neověřených zdrojů.